ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG  CLGE
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  25 Eylül 2020, Cuma

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading
FİG 2018

ANA SAYFA Şube Giriş Sayfası

    Şube Yönetim Kurulu

    Şube Tarihçesi

    Şube Çalışanları

    Büro İşlemleri

    Temsilcilikler

    İşyeri Temsilcileri

    Komisyonlar

    Çalışma Grupları

    Mesleki Denetim Görevlileri

    Çalışma Programı

    Çalışma Raporu

    Haberler

    Basın Açıklamaları

    İş Yaşamı Duyuruları

    Evlilik Duyuruları

    Yeni Doğan Duyuruları

    Yitirdiklerimiz

    MİSEM Eğitimleri

 
 

Son Çıkan Yayınlar

 
 » ŞUBE BÜLTENİ

BURSA ŞUBE BÜLTENİ
SAYI: 43-44-45

 

Tüm Şube Bültenleri
 

  

ŞUBEMİZ 15.OLAĞAN GENEL KURUL’U TAMAMLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 19.02.2020  Güncellenme Zamanı: 19.02.2020 10:50:51  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

ŞUBEMİZ 15.OLAĞAN GENEL KURUL’U TAMAMLANDI

 

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Bursa Şubemiz 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Bursa Akademik Odalar Birliği`ndeki konferans salonunda yapıldı.

Divan Başkanlığı`nı önceki dönem Şube Başkanlarımızdan Celil Çolak`ın yaptığı Genel Kurul`a;    Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, siyasi parti temsilcileri, TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ayhan Erdoğan, TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Sekreteri Ali İpek, HKMO Ankara Şube Başkanı Mert Özdağ ile Akademik Odaların Başkanları, yönetimleri ve çok sayıda oda yöneticisiyle Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesi üyeleri katıldı.

            Genel Kurul`un açılış konuşmasını yapan Şube Başkanımız Başkanı Ali Faruk Çolak, görev süresi boyunca mesleki sorumlulukları yerine getirirken saygı ve sevgiyi ön plana çıkarmaya çalıştıklarını ifade etti. Şube Başkanımız Ali Faruk Çolak Çolak, "Sevgiyi herkese yaymaya çalıştık. Kimseyi ötekileştirmedik. Hiçbir kişiye ve kuruma saygıda kusur etmemeye çalıştık. Bizim tek derdimiz mesleğimiz. Biz, bütün inşaat sektörü içerisinde yer alan en temel ve en son noktaya imza atan bir meslek grubuyuz" dedi.

            Odacılığın gönüllülük ve fedakârlık isteyen bir iş olduğunu belirten Çolak, "Odacılıkta ben diye bir şey yoktur. Bir takım olarak mesleğimiz adına faaliyetlerde bulunduk. Odacılıkta siyaset olmayacağını söyledik. Sadece mesleğimizin siyasetini yaptık. Umarım bundan sonra da hep böyle devam eder. Gençlerimizin önünü açmak ve onların heyecanını, enerjisini odaya yansıtmalarına vesile olmak adına kendi isteğimle aday olmadım. Her zaman yanınızdayım. Bu mesleğin bir neferiyim. Kendi adıma hatalar yapmış olabilirim, eksiklerim olmuş olabilir. Hepinizin hakkını helal etmesini istiyorum" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

            Başkan Çolak`ın ardından Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası 2. Başkanı Ayhan Erdoğan, HKMO Ankara Şube Başkanı Mert Özdağ, İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak, Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Şirin Rodoplu Şimşek, Peyzaj Mimarları Odası Bursa İl Temsilcisi Necla Yörüklü, Makine Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Fikri Düşünceli, Şehir Plancıları Odası Bursa Şubesi Başkanı Alp Kaya, Çevre Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Sevim Yürüten, TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Genel Sekreteri Feridun Tetik ile TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Sekreteri Ali İpek de selamlama konuşması yaptılar.

 

15.Olağan Genel Kurulumuz konuşmaların ardından üyelerimizin görüş ve temennileri ile Divan Başkanlığı‘nca sonlandırılmıştır. Genel Kurulun Harita ve Kadastro Mühendislerine yakışır şekilde geçmesinde katkıda bulunan başta Divan Başkanlığı, Konuk katılımcılar, Genel Kurulumuzu onurlandıran meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. 15. Olağan Genel Kurulumuzun mesleğimize, meslektaşlarımıza, Milletimize ve Ülkemize hayırlı olmasını dileriz.

 


Bursa Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »


 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2020 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 


 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.