ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG  CLGE
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  23 Haziran 2018, Cumartesi

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading
FİG 2018

    Haberler

    Basın Açıklamaları

    Görsel Basında Odamız

    Basından

    Resmi Yazışmalar

    Birim Fiyatlar

    Hukuk Birimi

    İstatistikler ile HKMO

    MİSEM

    Üyelerimizden

    Satım Duyuruları

    Alım Duyuruları

    İş Arayanlar

    Eleman Arayanlar

    Yardım Duyuruları

    Bilgi Edinme Başvurusu

    TİP Sözleşmeler Kontrol

    SHKMMB

    LİHKAB

 

e-Liste

Odamız üyesi değil, fakat duyuruların düzenli olarak
e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı, soyadınızı ve
e-posta adresinizi giriniz..

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

 

Son Çıkan Yayınlar

 

» KİTAPLAR

MESLEKİ AÇILIMLAR KURULTAYI ÇALIŞMA GRUPLARININ RAPORLARI
HKMO

 
 » JEODEZİ VE JEOİNFORMASYON DERGİSİ

 
 » HKM DERGİSİ

SAYI: 2011-1 104

 
 » HARİTA BÜLTENİ

SAYI: ŞUBAT 2018 99

  

TEMSİLCİLİKLER

GENEL MERKEZE BAĞLI TEMSİLCİLİKLER (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)


ADANA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
ADANA(ADANA/CEYHAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA CEYHAN
  • ADANA YUMURTALIK

Temsilci:

    MUSA ÇAKICI

Temsilci Yardımcısı:

    SAMİ ASLAN

 

 
ADANA(ADANA/DÖRTYOL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • HATAY DÖRTYOL
  • HATAY ERZİN

Temsilci:

    ADEM İSPİR

 

 
ADANA(ADANA/KOZAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA FEKE
  • ADANA İMAMOĞLU
  • ADANA KOZAN
  • ADANA SAİMBEYLİ
  • ADANA TUFANBEYLİ

Temsilci:

    MAHMUT SEFA KÜTÜK

 

 
ADANA(ADANA/SARIÇAM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA ALADAĞ
  • ADANA SARIÇAM

Temsilci:

    CİHAN KARA

 

 
ADANA(ADANA/SEYHAN/MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ADANA SEYHAN

Temsilci:

    İLKER DÖNMEZ

 

 
ADANA(ADANA/YÜREĞİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA KARATAŞ
  • ADANA YÜREĞİR

Temsilci:

    DİLEK BOZKURT

 

 
ADANA(ÇUKUROVA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA ÇUKUROVA
  • ADANA KARAİSALI
  • ADANA POZANTI

Temsilci:

    ALİ İHSAN ATAKAY

 

 
ADANA(GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • GAZİANTEP ARABAN
  • GAZİANTEP İSLAHİYE
  • GAZİANTEP KARKAMIŞ
  • GAZİANTEP NİZİP
  • GAZİANTEP NURDAĞI
  • GAZİANTEP OĞUZELİ
  • GAZİANTEP ŞAHİNBEY
  • GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
  • GAZİANTEP YAVUZELİ
  • KİLİS ELBEYLİ
  • KİLİS KİLİS MERKEZ
  • KİLİS MERKEZ
  • KİLİS MUSABEYLİ
  • KİLİS POLATELİ

Temsilci:

    ERAY YILDIZ

Temsilci Yardımcısı:

    AZİZ BOZBULUT

Temsilci Yardımcısı:

    ALİ ŞİYAR DAĞ

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ALİ SERGEN

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA FAHRİ ATACAN

 

 
ADANA(HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • HATAY ALTINÖZÜ
  • HATAY ANTAKYA
  • HATAY DEFNE
  • HATAY KUMLU
  • HATAY REYHANLI
  • HATAY SAMANDAĞ
  • HATAY YAYLADAĞI

Temsilci:

    MUTİ BURU

Temsilci Yardımcısı:

    HABİP YEŞİL

Temsilci Yardımcısı:

    KENAN KANTARCI

Temsilci Yardımcısı:

    ZAFER BAHAN

 

 
ADANA(HATAY/İSKENDERUN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • HATAY ARSUZ
  • HATAY BELEN
  • HATAY HASSA
  • HATAY İSKENDERUN
  • HATAY KIRIKHAN
  • HATAY PAYAS

Temsilci:

    MİTHAT BARUTÇU

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN TİNTAŞ

 

 
ADANA(MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN AKDENİZ
  • MERSİN MERKEZ
  • MERSİN MEZİTLİ
  • MERSİN TOROSLAR
  • MERSİN YENİŞEHİR
  • MERSİN YENİŞEHİR / MERSİN

Temsilci:

    ŞAFAK FİDAN

Temsilci Yardımcısı:

    SONER ŞAHUTOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    OYA YILIK

Temsilci Yardımcısı:

    DAVUT NEZİH TURHAN

Temsilci Yardımcısı:

    SEYFİ ÇUBUK

 

 
ADANA(MERSİN/ANAMUR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN ANAMUR
  • MERSİN BOZYAZI

Temsilci:

    ABDULLAH TURGAY

Temsilci Yardımcısı:

    HİLMİ ŞENER ELMAS

 

 
ADANA(MERSİN/ERDEMLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MERSİN ERDEMLİ

Temsilci:

    HASAN ÖZER

 

 
ADANA(MERSİN/GÜLNAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MERSİN GÜLNAR

Temsilci:

    AYŞE EBRU ERBİL

 

 
ADANA(MERSİN/MUT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MERSİN MUT

Temsilci:

    KASIM PINAR

 

 
ADANA(MERSİN/SİLİFKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN AYDINCIK / MERSİN
  • MERSİN SİLİFKE

Temsilci:

    AHMET ÇOBANOĞULLARI

Temsilci Yardımcısı:

    UĞUR ONUR AKTAŞ

 

 
ADANA(MERSİN/TARSUS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN ÇAMLIYAYLA
  • MERSİN TARSUS

Temsilci:

    YAHYA GÜNCAN

Temsilci Yardımcısı:

    AHMET ŞEN

Temsilci Yardımcısı:

    FATMA ULAŞ

 

 
ADANA(NİĞDE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • NİĞDE ALTUNHİSAR
  • NİĞDE BOR
  • NİĞDE ÇAMARDI
  • NİĞDE ÇİFTLİK
  • NİĞDE MERKEZ
  • NİĞDE ULUKIŞLA

Temsilci:

    BANU NEVRUZ

Temsilci Yardımcısı:

    MİKAİL AKSUNGUR

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA ERDEM

 

 
ADANA(OSMANİYE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • OSMANİYE BAHÇE
  • OSMANİYE HASANBEYLİ
  • OSMANİYE MERKEZ
  • OSMANİYE OSMANİYE MERKEZ
  • OSMANİYE SUMBAS
  • OSMANİYE TOPRAKKALE

Temsilci:

    CEVDET EŞKİ

Temsilci Yardımcısı:

    MUSA KAYA

 

 
ADANA(OSMANİYE/DÜZİÇİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • OSMANİYE DÜZİÇİ

Temsilci:

    TARIK AKDAĞ

 

 
ADANA(OSMANİYE/KADİRLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • OSMANİYE KADİRLİ

Temsilci:

    HALİL GÜVEL

 

ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
ANKARA(ALTINDAĞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA AKYURT
  • ANKARA ALTINDAĞ

Temsilci:

    MUSTAFA MALKOÇ

 

 
ANKARA(BEYPAZARI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA AYAŞ
  • ANKARA BEYPAZARI
  • ANKARA GÜDÜL
  • ANKARA NALLIHAN

Temsilci:

    DURMUŞ TANER BİLEN

 

 
ANKARA(BOLU İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BOLU DÖRTDİVAN
  • BOLU GEREDE
  • BOLU GÖYNÜK
  • BOLU KIBRISCIK
  • BOLU MENGEN
  • BOLU MERKEZ
  • BOLU MUDURNU
  • BOLU SEBEN
  • BOLU YENİÇAĞA

Temsilci:

    SABRİ GÜNGÖR

Temsilci Yardımcısı:

    KAZIM KONAK

 

 
ANKARA(ÇANKAYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA ÇANKAYA

Temsilci:

    NALAN KAYIKET

 

 
ANKARA(ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ÇANKIRI ATKARACALAR
  • ÇANKIRI BAYRAMÖREN
  • ÇANKIRI ÇANKIRI MERKEZ
  • ÇANKIRI ÇERKEŞ
  • ÇANKIRI ELDİVAN
  • ÇANKIRI ILGAZ
  • ÇANKIRI KIZILIRMAK
  • ÇANKIRI KORGUN
  • ÇANKIRI KURŞUNLU
  • ÇANKIRI ORTA
  • ÇANKIRI ŞABANÖZÜ
  • ÇANKIRI YAPRAKLI

Temsilci:

    EVREN KABACA

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA LAFCI

Temsilci Yardımcısı:

    YUNUS CACA

 

 
ANKARA(DÜZCE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • DÜZCE AKÇAKOCA
  • DÜZCE CUMAYERİ
  • DÜZCE ÇİLİMLİ
  • DÜZCE DÜZCE MERKEZ
  • DÜZCE GÖLYAKA
  • DÜZCE GÜMÜŞOVA
  • DÜZCE KAYNAŞLI
  • DÜZCE YIĞILCA

Temsilci:

    ATİLLA ÜZMEZ

Temsilci Yardımcısı:

    NURHAN KARTAL

 

 
ANKARA(ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ESKİŞEHİR ALPU
  • ESKİŞEHİR BEYLİKOVA
  • ESKİŞEHİR ÇİFTELER
  • ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ
  • ESKİŞEHİR HAN
  • ESKİŞEHİR İNÖNÜ
  • ESKİŞEHİR MAHMUDİYE
  • ESKİŞEHİR MERKEZ
  • ESKİŞEHİR MİHALGAZİ
  • ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK
  • ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
  • ESKİŞEHİR SARICAKAYA
  • ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ
  • ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
  • ESKİŞEHİR TEPEBAŞI

Temsilci:

    ERCAN KÜÇÜKOĞLU

 

 
ANKARA(ETİMESGUT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA ETİMESGUT

Temsilci:

    MUZAFFER SÜNGÜ

 

 
ANKARA(GÖLBAŞI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA BALA
  • ANKARA GÖLBAŞI

Temsilci:

    HALİL İBRAHİM KOLOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    ÜMİT ÇAĞRI AKDERE

 

 
ANKARA(KEÇİÖREN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA ÇUBUK
  • ANKARA KEÇİÖREN
  • ANKARA PURSAKLAR

Temsilci:

Temsilci Yardımcısı:

 

 
ANKARA(KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRIKKALE BAHŞİLİ
  • KIRIKKALE BALIŞEYH
  • KIRIKKALE ÇELEBİ
  • KIRIKKALE DELİCE
  • KIRIKKALE KARAKEÇİLİ
  • KIRIKKALE KESKİN
  • KIRIKKALE KIRIKKALE MERKEZ
  • KIRIKKALE SULAKYURT
  • KIRIKKALE YAHŞİHAN

Temsilci:

    TÜRKER YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

    FUAT GÜLER

Temsilci Yardımcısı:

    ENGİN PEHLİVANLI

 

 
ANKARA(KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRŞEHİR AKÇAKENT
  • KIRŞEHİR AKPINAR
  • KIRŞEHİR BOZTEPE
  • KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI
  • KIRŞEHİR KAMAN
  • KIRŞEHİR MERKEZ
  • KIRŞEHİR MUCUR

Temsilci:

    HASAN YAVUZ

Temsilci Yardımcısı:

    OĞUZHAN GÖKTÜRK

 

 
ANKARA(MAMAK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA ELMADAĞ
  • ANKARA MAMAK

Temsilci:

    ÖMER AKTAŞ

 

 
ANKARA(POLATLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA POLATLI

Temsilci:

    HASAN AKKOYUNLU

 

 
ANKARA(SİNCAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA KAHRAMANKAZAN
  • ANKARA KIZILCAHAMAM
  • ANKARA SİNCAN

Temsilci:

    ERDAL SEÇKİN

 

 
ANKARA(Ş.KOÇHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR

Temsilci:

    HALİL ŞAHAN

 

 
ANKARA(Y.MAHALLE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA YENİMAHALLE

Temsilci:

    MUSTAFA ÇAĞDAŞ CİYER

 

ANTALYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA AKSU / ANTALYA
  • ANTALYA DÖŞEMEALTI
  • ANTALYA KEMER / ANTALYA
  • ANTALYA KEPEZ
  • ANTALYA KONYAALTI
  • ANTALYA MERKEZ
  • ANTALYA MURATPAŞA

Temsilci:

 

 
ANTALYA(ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA ALANYA
  • ANTALYA GAZİPAŞA
  • ANTALYA GÜNDOĞMUŞ

Temsilci:

    ABDULLAH AKBAŞ

 

 
ANTALYA(BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURDUR BURDUR MERKEZ
  • BURDUR KEMER / BURDUR
  • BURDUR TEFENNİ
  • BURDUR YEŞİLOVA

Temsilci:

    FATMA GÜLHAN

Temsilci Yardımcısı:

    AHMET ŞAHAN

Temsilci Yardımcısı:

    TEKİN AKÇA

 

 
ANTALYA(BURDUR/BUCAK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURDUR AĞLASUN
  • BURDUR BUCAK
  • BURDUR ÇELTİKÇİ

Temsilci:

    FAHRETTİN ONURLU

 

 
ANTALYA(BURDUR/GÖLHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURDUR ALTINYAYLA / BURDUR
  • BURDUR ÇAVDIR
  • BURDUR GÖLHİSAR
  • BURDUR KARAMANLI

Temsilci:

    MEHMET ERKAL

Temsilci Yardımcısı:

    MUZAFFER EKİNCİ

 

 
ANTALYA(FİNİKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA FİNİKE
  • ANTALYA KUMLUCA

Temsilci:

    YAKUP KORKMAZ

Temsilci Yardımcısı:

    ÖZGÜR AKAR

 

 
ANTALYA(ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ISPARTA AKSU / ISPARTA
  • ISPARTA ATABEY
  • ISPARTA EĞİRDİR
  • ISPARTA GELENDOST
  • ISPARTA GÖNEN / ISPARTA
  • ISPARTA ISPARTA MERKEZ
  • ISPARTA KEÇİBORLU
  • ISPARTA SENİRKENT
  • ISPARTA SÜTÇÜLER
  • ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ
  • ISPARTA ULUBORLU
  • ISPARTA YALVAÇ
  • ISPARTA YENİŞARBADEMLİ

Temsilci:

    SÜLEYMAN GÜLBOY

Temsilci Yardımcısı:

    VEHBİ NEJAT SALALI

Temsilci Yardımcısı:

    SEDAT OKUR

 

 
ANTALYA(KAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA DEMRE
  • ANTALYA KAŞ

Temsilci:

    HALİS ŞAHAN

Temsilci Yardımcısı:

    OSMAN KARABAŞ

 

 
ANTALYA(KORKUTELİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA ELMALI
  • ANTALYA KORKUTELİ

Temsilci:

    SÜLEYMAN MEMİOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    FAZIL BUĞRA YÖRÜK

 

 
ANTALYA(MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA AKSEKİ
  • ANTALYA İBRADI
  • ANTALYA MANAVGAT

Temsilci:

    OSMAN ZAFER KEÇER

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA SÜLEYMAN ENHOŞ

 

 
ANTALYA(SERİK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANTALYA SERİK

Temsilci:

    ERSİN ÇANDIR

Temsilci Yardımcısı:

    ABDULLAH YILMAZ

 

BURSA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
BURSA(BALIKESİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BALIKESİR BALYA
  • BALIKESİR BİGADİÇ
  • BALIKESİR DURSUNBEY
  • BALIKESİR İVRİNDİ
  • BALIKESİR KARESİ
  • BALIKESİR KEPSUT
  • BALIKESİR SAVAŞTEPE
  • BALIKESİR SINDIRGI
  • BALIKESİR SUSURLUK

Temsilci:

    SÜREYYA HALUK YEŞİLSU

Temsilci Yardımcısı:

    AYŞE DAVRAN

 

 
BURSA(BALIKESİR/BANDIRMA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BALIKESİR BANDIRMA
  • BALIKESİR ERDEK
  • BALIKESİR GÖNEN / BALIKESİR
  • BALIKESİR MANYAS
  • BALIKESİR MARMARA

Temsilci:

    MUHAMMED MAHMUT SEYHAN

Temsilci Yardımcısı:

    TURGAY HEPOĞLU

 

 
BURSA(BALIKESİR/KÖRFEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BALIKESİR AYVALIK
  • BALIKESİR BURHANİYE
  • BALIKESİR EDREMİT
  • BALIKESİR GÖMEÇ
  • BALIKESİR HAVRAN

Temsilci:

    LEVENT AKDENİZ

 

 
BURSA(BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BİLECİK BİLECİK MERKEZ
  • BİLECİK GÖLPAZARI
  • BİLECİK İNHİSAR
  • BİLECİK OSMANELİ
  • BİLECİK PAZARYERİ
  • BİLECİK SÖĞÜT
  • BİLECİK YENİPAZAR / BİLECİK

Temsilci:

    GÖNÜL KARAOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    RECAİ AKSU

 

 
BURSA(BİLECİK/BOZÜYÜK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • BİLECİK BOZÜYÜK

Temsilci:

 

 
BURSA(BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURSA BÜYÜKORHAN
  • BURSA GEMLİK
  • BURSA GÜRSU
  • BURSA HARMANCIK
  • BURSA İZNİK
  • BURSA KELES
  • BURSA KESTEL
  • BURSA MUDANYA
  • BURSA NİLÜFER
  • BURSA ORHANELİ
  • BURSA ORHANGAZİ
  • BURSA OSMANGAZİ
  • BURSA YILDIRIM

Temsilci:

 

 
BURSA(ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ÇANAKKALE AYVACIK / ÇANAKKALE
  • ÇANAKKALE BAYRAMİÇ
  • ÇANAKKALE BOZCAADA
  • ÇANAKKALE ÇANAKKALE MERKEZ
  • ÇANAKKALE ECEABAT
  • ÇANAKKALE EZİNE
  • ÇANAKKALE GELİBOLU
  • ÇANAKKALE GÖKÇEADA
  • ÇANAKKALE LAPSEKİ

Temsilci:

    AYHAN YETKİN

Temsilci Yardımcısı:

    ERTAM ENGİN

 

 
BURSA(ÇANAKKALE/BİGA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ÇANAKKALE BİGA
  • ÇANAKKALE ÇAN
  • ÇANAKKALE YENİCE / ÇANAKKALE

Temsilci:

    DURSUN TÜRKER

 

 
BURSA(İNEGÖL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURSA İNEGÖL
  • BURSA YENİŞEHİR

Temsilci:

    MUHAMMET ALİ YAKUT

Temsilci Yardımcısı:

    HALİL SAİM AY

 

 
BURSA(KARACABEY-KEMALPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURSA KARACABEY
  • BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA

Temsilci:

    LEVENT GÖRGÜN

Temsilci Yardımcısı:

    GÜLAZER ARSERİM GÖZ

 

 
BURSA(KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KÜTAHYA ALTINTAŞ
  • KÜTAHYA ASLANAPA
  • KÜTAHYA DUMLUPINAR
  • KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ
  • KÜTAHYA MERKEZ

Temsilci:

    ŞEREF CANGÜR

Temsilci Yardımcısı:

    SÜLEYMAN ÇAVUŞOĞLU

 

 
BURSA(KÜTAHYA/SİMAV İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KÜTAHYA GEDİZ
  • KÜTAHYA PAZARLAR
  • KÜTAHYA SİMAV
  • KÜTAHYA ŞAPHANE

Temsilci:

    İRFAN ORHAN

Temsilci Yardımcısı:

    AHMET GÜNERİ

 

 
BURSA(KÜTAHYA/TAVŞANLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR
  • KÜTAHYA DOMANİÇ
  • KÜTAHYA EMET
  • KÜTAHYA HİSARCIK
  • KÜTAHYA TAVŞANLI

Temsilci:

    EMİR MURAT CEZAYERLİ

Temsilci Yardımcısı:

    İSMAİL BEHLÜL ÇAKIR

 

DİYARBAKIR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
DİYARBAKIR(BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BATMAN BATMAN MERKEZ
  • BATMAN BEŞİRİ
  • BATMAN GERCÜŞ
  • BATMAN HASANKEYF
  • BATMAN KOZLUK
  • BATMAN MERKEZ
  • BATMAN SASON

Temsilci:

    VEYSİ ODUNCU

Temsilci Yardımcısı:

    BERFİN ASUTAY

 

 
DİYARBAKIR(BİNGÖL İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BİNGÖL ADAKLI
  • BİNGÖL BİNGÖL MERKEZ
  • BİNGÖL GENÇ
  • BİNGÖL KARLIOVA
  • BİNGÖL KİĞI
  • BİNGÖL SOLHAN
  • BİNGÖL YAYLADERE
  • BİNGÖL YEDİSU

Temsilci:

    AHMET KATANALP

Temsilci Yardımcısı:

    FUAT CANSEVER

 

 
DİYARBAKIR(DİYARBAKIR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • DİYARBAKIR BAĞLAR
  • DİYARBAKIR BİSMİL
  • DİYARBAKIR ÇERMİK
  • DİYARBAKIR ÇINAR
  • DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ
  • DİYARBAKIR DİCLE
  • DİYARBAKIR EĞİL
  • DİYARBAKIR ERGANİ
  • DİYARBAKIR HANİ
  • DİYARBAKIR HAZRO
  • DİYARBAKIR KAYAPINAR
  • DİYARBAKIR KOCAKÖY
  • DİYARBAKIR KULP
  • DİYARBAKIR LİCE
  • DİYARBAKIR MERKEZ
  • DİYARBAKIR SİLVAN
  • DİYARBAKIR SUR
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR

Temsilci:

    MUHYETTİN ZUĞURLU

Temsilci Yardımcısı:

    SELAHATTİN ELÇİ

 

 
DİYARBAKIR(ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ELÂZIĞ AĞIN
  • ELÂZIĞ ALACAKAYA
  • ELÂZIĞ ARICAK
  • ELÂZIĞ BASKİL
  • ELÂZIĞ ELAZIĞ MERKEZ
  • ELÂZIĞ KARAKOÇAN
  • ELÂZIĞ KEBAN
  • ELÂZIĞ KOVANCILAR
  • ELÂZIĞ MADEN
  • ELAZIĞ MERKEZ
  • ELÂZIĞ PALU
  • ELÂZIĞ SİVRİCE

Temsilci:

    İBRAHİM AKTAŞ

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA ONUR BATUR

 

 
DİYARBAKIR(MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MARDİN ARTUKLU
  • MARDİN DARGEÇİT
  • MARDİN DERİK
  • MARDİN KIZILTEPE
  • MARDİN MAZIDAĞI
  • MARDİN MERKEZ
  • MARDİN MİDYAT
  • MARDİN NUSAYBİN
  • MARDİN ÖMERLİ
  • MARDİN SAVUR
  • MARDİN YEŞİLLİ

Temsilci:

    SADETTİN AMAK

Temsilci Yardımcısı:

    DERYA AKYOL

Temsilci Yardımcısı:

    ABDULVAHAP IRMAK

Temsilci Yardımcısı:

    DENİZ AY

 

 
DİYARBAKIR(SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • SİİRT BAYKAN
  • SİİRT ERUH
  • SİİRT KURTALAN
  • SİİRT PERVARİ
  • SİİRT SİİRT MERKEZ
  • SİİRT ŞİRVAN
  • SİİRT TİLLO

Temsilci:

    İSMAİL TAŞKESEN

 

 
DİYARBAKIR(ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ŞANLIURFA AKÇAKALE
  • ŞANLIURFA BİRECİK
  • ŞANLIURFA BOZOVA
  • ŞANLIURFA CEYLANPINAR
  • ŞANLIURFA EYYÜBİYE
  • ŞANLIURFA HALFETİ
  • ŞANLIURFA HALİLİYE
  • ŞANLIURFA HARRAN
  • ŞANLIURFA HİLVAN
  • ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
  • ŞANLIURFA MERKEZ
  • ŞANLIURFA SİVEREK
  • ŞANLIURFA SURUÇ
  • ŞANLIURFA VİRANŞEHİR

Temsilci:

    RIDVAN KARATOPRAK

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA GÜZELLER

Temsilci Yardımcısı:

    İBRAHİM HALİL DEMİR

Temsilci Yardımcısı:

    FİKRET ÇAKIR

 

 
DİYARBAKIR(ŞIRNAK İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP
  • ŞIRNAK CİZRE
  • ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK
  • ŞIRNAK İDİL
  • ŞIRNAK SİLOPİ
  • ŞIRNAK ŞIRNAK MERKEZ
  • ŞIRNAK ULUDERE

Temsilci:

    HALİL İBRAHİM UYGUN

Temsilci Yardımcısı:

    MUHAMMED AZĞAN

Temsilci Yardımcısı:

    MERVAN BİLİCİ

 

 
DİYARBAKIR(TUNCELİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK
  • TUNCELİ HOZAT
  • TUNCELİ MAZGİRT
  • TUNCELİ NAZIMİYE
  • TUNCELİ OVACIK / TUNCELİ
  • TUNCELİ PERTEK
  • TUNCELİ PÜLÜMÜR
  • TUNCELİ TUNCELİ MERKEZ

Temsilci:

    SAVAŞ DEMİRTAŞ

 

İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ARNAVUTKÖY

Temsilci:

    FUAT KAYA

 

 
İSTANBUL (ÇEKMEKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ÇEKMEKÖY

Temsilci:

    İPEK AKTAN YEŞİLYURT

 

 
İSTANBUL (EDİRNE/KEŞAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • EDİRNE ENEZ
  • EDİRNE İPSALA
  • EDİRNE KEŞAN

Temsilci:

    SERKAN DENİZ

Temsilci Yardımcısı:

    CANER YAMAK

 

 
İSTANBUL (ESENYURT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ESENYURT

Temsilci:

    MEHMET YILDIRIM

 

 
İSTANBUL (GAZİOSMANPAŞA İLÇE TEMSİL)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA

Temsilci:

    NAFİZ TOPÇU

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ÇALĞIN

 

 
İSTANBUL (KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRKLARELİ DEMİRKÖY
  • KIRKLARELİ KIRKLARELİ MERKEZ
  • KIRKLARELİ KOFÇAZ
  • KIRKLARELİ PINARHİSAR
  • KIRKLARELİ VİZE

Temsilci:

    TEVFİK TÜRKOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    ERKAN GÜLER

Temsilci Yardımcısı:

    MAHMUT BOZAN

 

 
İSTANBUL (KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL AVCILAR
  • İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
  • İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE

Temsilci:

    KENAN ŞERBETCİ

 

 
İSTANBUL (SANCAKTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SANCAKTEPE

Temsilci:

    ÖMER TUNÇ

 

 
İSTANBUL (SULTANBEYLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SULTANBEYLİ

Temsilci:

    HÜSAMETTİN FİDAN

 

 
İSTANBUL (TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY
  • TEKİRDAĞ KAPAKLI
  • TEKİRDAĞ SARAY
  • TEKİRDAĞ SARAY / TEKİRDAĞ

Temsilci:

    SIRRI SEFA YANGÖL

Temsilci Yardımcısı:

    AKIN ONAT

Temsilci Yardımcısı:

    SEVİL YAVUZ

 

 
İSTANBUL(BAĞCILAR-ESENLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAĞCILAR
  • İSTANBUL ESENLER

Temsilci:

    YÜK. MÜH. SEZAİ KOÇ

 

 
İSTANBUL(BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAKIRKÖY
  • İSTANBUL FATİH
  • İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Temsilci:

    HASAN ALİ KANITÜRK

Temsilci Yardımcısı:

    HANDAN MUTLU

Temsilci Yardımcısı:

    ERGİN UÇARLI

 

 
İSTANBUL(BEŞİKTAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL BEŞİKTAŞ

Temsilci:

    CEVDET ÇALI

Temsilci Yardımcısı:

    DOĞAN ENDER TOPCUOĞLU

 

 
İSTANBUL(BEYOĞLU-ŞİŞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BEYOĞLU
  • İSTANBUL ŞİŞLİ

Temsilci:

    YAŞAR BELEN

Temsilci Yardımcısı:

    TOLGA KÖROĞLU

 

 
İSTANBUL(BÜYÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
  • İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE

Temsilci:

    SEDAT MERT

Temsilci Yardımcısı:

    OLGUN YAZICI

 

 
İSTANBUL(ÇATALCA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ÇATALCA

Temsilci:

    BAYRAMALİ KOLCUOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    ÇAĞRI ADA

Temsilci Yardımcısı:

    SAVAŞ BÜMEN

 

 
İSTANBUL(EDİRNE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • EDİRNE EDİRNE MERKEZ
  • EDİRNE HAVSA
  • EDİRNE LALAPAŞA
  • EDİRNE MERİÇ
  • EDİRNE SÜLOĞLU
  • EDİRNE UZUNKÖPRÜ

Temsilci:

    EGEMEN KURTDERE

Temsilci Yardımcısı:

    NİLÜFER KAPLANER

 

 
İSTANBUL(EYÜP-BAYRAMPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAYRAMPAŞA
  • İSTANBUL EYÜP

Temsilci:

    BERHAN AŞILAR

 

 
İSTANBUL(GÜNGÖREN-BAHÇELİEVLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAHÇELİEVLER
  • İSTANBUL GÜNGÖREN

Temsilci:

    İSMAİL BÜLENT KÖKSAL

Temsilci Yardımcısı:

    AYDIN ZAYİM

 

 
İSTANBUL(KADIKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL ATAŞEHİR
  • İSTANBUL KADIKÖY

Temsilci:

    MUSTAFA UYSAL

Temsilci Yardımcısı:

    KUMSAL ÖZTÜRK

Temsilci Yardımcısı:

    RİFAT GELBAL

 

 
İSTANBUL(KAĞITHANE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL KAĞITHANE

Temsilci:

    MUSTAFA TADIK

Temsilci Yardımcısı:

    HALUK YÜCEL

 

 
İSTANBUL(KARTAL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL ADALAR
  • İSTANBUL KARTAL

Temsilci:

    MELİH ŞÜKRÜ AYSEZEN

Temsilci Yardımcısı:

    ELİF MÜGE TÜLÜ BOY

 

 
İSTANBUL(KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ İLÇE TEM.)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRKLARELİ BABAESKİ
  • KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
  • KIRKLARELİ PEHLİVANKÖY

Temsilci:

    SELAHATTİN YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

    AYHAN MURAT

 

 
İSTANBUL(MALTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL MALTEPE

Temsilci:

    VEDAT KAVAN

 

 
İSTANBUL(PENDİK-TUZLA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL PENDİK
  • İSTANBUL TUZLA

Temsilci:

    BİROL YAVUZ

Temsilci Yardımcısı:

    BAYRAM NURİ BARIŞ

 

 
İSTANBUL(SARIYER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SARIYER

Temsilci:

    KEMAL SENEM

 

 
İSTANBUL(SİLİVRİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SİLİVRİ

Temsilci:

    SÜHEYL KIRKICI

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN ŞAHİN

 

 
İSTANBUL(TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TEKİRDAĞ HAYRABOLU
  • TEKİRDAĞ MALKARA
  • TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ
  • TEKİRDAĞ MERKEZ
  • TEKİRDAĞ MURATLI
  • TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA
  • TEKİRDAĞ ŞARKÖY

Temsilci:

    ERDAL ER

Temsilci Yardımcısı:

    ULAŞ ÇALCALI

Temsilci Yardımcısı:

    BABACAN YİLDİZ

 

 
İSTANBUL(TEKİRDAĞ/ÇORLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TEKİRDAĞ ÇORLU
  • TEKİRDAĞ ERGENE
  • TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ

Temsilci:

    EROL GÖLÇEK

Temsilci Yardımcısı:

    ALPTUĞ ÇETİN

Temsilci Yardımcısı:

    SUNAY ÇOLAKOĞLU

 

 
İSTANBUL(ÜMRANİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ÜMRANİYE

Temsilci:

    BÜLENT ŞAFAK

Temsilci Yardımcısı:

    ELİF BULUT

Temsilci Yardımcısı:

    NURCAN AKSU

 

 
İSTANBUL(ÜSKÜDAR-BEYKOZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BEYKOZ
  • İSTANBUL ŞİLE
  • İSTANBUL ÜSKÜDAR

Temsilci:

    İSMAİL İRFAN BAŞTUĞ

 

 
İSTANBUL(YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • YALOVA ALTINOVA
  • YALOVA ARMUTLU
  • YALOVA ÇINARCIK
  • YALOVA ÇİFTLİKKÖY
  • YALOVA TERMAL
  • YALOVA YALOVA MERKEZ

Temsilci:

    LEVENT KASAP

Temsilci Yardımcısı:

    HATİCE KALAYCI

Temsilci Yardımcısı:

    YALÇIN TUNÇ

 

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
İZMİR(AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AYDIN ÇİNE
  • AYDIN EFELER
  • AYDIN GERMENCİK
  • AYDIN İNCİRLİOVA
  • AYDIN KARPUZLU
  • AYDIN KOÇARLI
  • AYDIN KÖŞK
  • AYDIN MERKEZ

Temsilci:

    MUSTAFA FİLLİK

Temsilci Yardımcısı:

    ERSEL ÖNAL

Temsilci Yardımcısı:

    SEDAT YILDIZ

Temsilci Yardımcısı:

    OKAN AKPINAR

 

 
İZMİR(AYDIN/DİDİM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • AYDIN DİDİM

Temsilci:

    SADIK YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı:

    SAİME ÖZARSLAN

Temsilci Yardımcısı:

    ZAFER KOLÇAK

 

 
İZMİR(AYDIN/KUŞADASI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • AYDIN KUŞADASI

Temsilci:

    HASAN BİLENGİL

 

 
İZMİR(AYDIN/NAZİLLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AYDIN BOZDOĞAN
  • AYDIN BUHARKENT
  • AYDIN KARACASU
  • AYDIN KUYUCAK
  • AYDIN NAZİLLİ
  • AYDIN SULTANHİSAR
  • AYDIN YENİPAZAR / AYDIN

Temsilci:

    AHMED FARUK HARMANDAROĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    COŞKUN ATAY

 

 
İZMİR(AYDIN/SÖKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • AYDIN SÖKE

Temsilci:

    FATİH BOZKAYA

 

 
İZMİR(DENİZLİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • DENİZLİ ACIPAYAM
  • DENİZLİ BABADAĞ
  • DENİZLİ BAKLAN
  • DENİZLİ BEKİLLİ
  • DENİZLİ BEYAĞAÇ
  • DENİZLİ BOZKURT
  • DENİZLİ BULDAN
  • DENİZLİ ÇAL
  • DENİZLİ ÇAMELİ
  • DENİZLİ ÇARDAK
  • DENİZLİ ÇİVRİL
  • DENİZLİ GÜNEY
  • DENİZLİ HONAZ
  • DENİZLİ KALE
  • DENİZLİ MERKEZ
  • DENİZLİ MERKEZEFENDİ
  • DENİZLİ PAMUKKALE
  • DENİZLİ SARAYKÖY
  • DENİZLİ SERİNHİSAR
  • DENİZLİ TAVAS

Temsilci:

    NAZIM TANRIKULU

Temsilci Yardımcısı:

    İBRAHİM TURGUT

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL ÇAVDAROĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL KARABULUT

 

 
İZMİR(DİKİLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İZMİR BERGAMA
  • İZMİR DİKİLİ
  • İZMİR KINIK

Temsilci:

    ABDULLAH LALELİ

 

 
İZMİR(İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İZMİR ALİAĞA
  • İZMİR BALÇOVA
  • İZMİR BAYRAKLI
  • İZMİR BORNOVA
  • İZMİR BUCA
  • İZMİR ÇEŞME
  • İZMİR ÇİĞLİ
  • İZMİR FOÇA
  • İZMİR GAZİEMİR
  • İZMİR GÜZELBAHÇE
  • İZMİR KARABAĞLAR
  • İZMİR KARABURUN
  • İZMİR KARŞIYAKA
  • İZMİR KEMALPAŞA
  • İZMİR KONAK
  • İZMİR MENDERES
  • İZMİR MENEMEN
  • İZMİR NARLIDERE
  • İZMİR SEFERİHİSAR
  • İZMİR SELÇUK
  • İZMİR URLA

Temsilci:

 

 
İZMİR(MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA MERKEZ
  • MANİSA SARUHANLI
  • MANİSA ŞEHZADELER
  • MANİSA TURGUTLU
  • MANİSA YUNUSEMRE

Temsilci:

    MEHMET SEFA ÖNATLI

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN SUPHİ KAPLAN

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN KAHRAMAN

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ÜNAL

 

 
İZMİR(MANİSA/AKHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA AKHİSAR
  • MANİSA GÖLMARMARA
  • MANİSA GÖRDES
  • MANİSA KIRKAĞAÇ
  • MANİSA SOMA

Temsilci:

    ÖNDER ORKUN ÖZEL

Temsilci Yardımcısı:

    FATİH ŞÜKRÜ YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı:

    ERHAN ÖZÇİFTÇİ

 

 
İZMİR(MANİSA/ALAŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA ALAŞEHİR
  • MANİSA SARIGÖL

Temsilci:

    İSMAİL İLKAY AK

 

 
İZMİR(MANİSA/SALİHLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA AHMETLİ
  • MANİSA DEMİRCİ
  • MANİSA KÖPRÜBAŞI / MANİSA
  • MANİSA KULA
  • MANİSA SALİHLİ
  • MANİSA SELENDİ

Temsilci:

    YÜK.MÜH. TAMER ALUŞ

 

 
İZMİR(MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MUĞLA DATÇA
  • MUĞLA KAVAKLIDERE
  • MUĞLA KÖYCEĞİZ
  • MUĞLA MARMARİS
  • MUĞLA MENTEŞE
  • MUĞLA MERKEZ
  • MUĞLA ULA
  • MUĞLA YATAĞAN

Temsilci:

    EMİN MADRAN

Temsilci Yardımcısı:

    BURAK MENEK

Temsilci Yardımcısı:

    MUHAMMED RAŞİD GÖKAY

Temsilci Yardımcısı:

    AHMET YILDIRIM

 

 
İZMİR(MUĞLA/BODRUM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MUĞLA BODRUM

Temsilci:

    GÖKHAN DOĞRU

Temsilci Yardımcısı:

    LEVENT KALYON

Temsilci Yardımcısı:

    KEREM ÇAKMAK

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ONUR İBAN

 

 
İZMİR(MUĞLA/DALAMAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MUĞLA DALAMAN
  • MUĞLA ORTACA

Temsilci:

    MEHMET ONTAŞ

 

 
İZMİR(MUĞLA/FETHİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MUĞLA FETHİYE
  • MUĞLA SEYDİKEMER

Temsilci:

    BİROL GÜNER

Temsilci Yardımcısı:

    SÜREYYA ALİM

 

 
İZMİR(MUĞLA/MİLAS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MUĞLA MİLAS

Temsilci:

    TOLGA AY

 

 
İZMİR(ÖDEMİŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İZMİR BAYINDIR
  • İZMİR BEYDAĞ
  • İZMİR KİRAZ
  • İZMİR ÖDEMİŞ
  • İZMİR TİRE

Temsilci:

    ALİ ÇALIŞIR

 

 
İZMİR(TORBALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İZMİR TORBALI

Temsilci:

    AKIN KAHRAMAN

 

 
İZMİR(UŞAK İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • UŞAK BANAZ
  • UŞAK EŞME
  • UŞAK KARAHALLI
  • UŞAK SİVASLI
  • UŞAK ULUBEY / UŞAK
  • UŞAK UŞAK MERKEZ

Temsilci:

    GÜNHAN DAĞLI

Temsilci Yardımcısı:

    ÜMİT SELVİ

Temsilci Yardımcısı:

    METİN ÇALIŞKAN

 

KONYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
KONYA(AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AKSARAY AĞAÇÖREN
  • AKSARAY AKSARAY MERKEZ
  • AKSARAY ESKİL
  • AKSARAY GÜLAĞAÇ
  • AKSARAY GÜZELYURT
  • AKSARAY MERKEZ
  • AKSARAY ORTAKÖY
  • AKSARAY ORTAKÖY / AKSARAY
  • AKSARAY SARIYAHŞİ

Temsilci:

    BÜLENT BİTİGEN

 

 
KONYA(AKŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA AKŞEHİR

Temsilci:

    EBRU SOMUNCU

 

 
KONYA(BEYŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA BEYŞEHİR

Temsilci:

    CAFER AKA

 

 
KONYA(EREĞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA EREĞLİ

Temsilci:

    HİKMET AYGÖREN

 

 
KONYA(ILGIN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA ILGIN

Temsilci:

    NURETTİN ŞAŞIRDI

 

 
KONYA(KARAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KARAMAN AYRANCI
  • KARAMAN BAŞYAYLA
  • KARAMAN ERMENEK
  • KARAMAN KARAMAN MERKEZ
  • KARAMAN KAZIMKARABEKİR
  • KARAMAN SARIVELİLER

Temsilci:

    MUSTAFA GÖKHAN ALKAN

 

 
KONYA(KONYA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KONYA AHIRLI
  • KONYA AKÖREN
  • KONYA ALTINEKİN
  • KONYA BOZKIR
  • KONYA ÇELTİK
  • KONYA ÇUMRA
  • KONYA DERBENT
  • KONYA DEREBUCAK
  • KONYA DOĞANHİSAR
  • KONYA EMİRGAZİ
  • KONYA GÜNEYSINIR
  • KONYA HADİM
  • KONYA HALKAPINAR
  • KONYA HÜYÜK
  • KONYA ILGIN
  • KONYA KADINHANI
  • KONYA KARAPINAR
  • KONYA KARATAY
  • KONYA MERAM
  • KONYA MERKEZ
  • KONYA SARAYÖNÜ
  • KONYA SELÇUKLU
  • KONYA TAŞKENT
  • KONYA TUZLUKÇU
  • KONYA YALIHÜYÜK
  • KONYA YUNAK

Temsilci:

    ALİ RIZA KÜÇÜKSAYACIGİL

 

 
KONYA(KULU-CİHANBEYLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KONYA CİHANBEYLİ
  • KONYA KULU

Temsilci:

    DERYA YILMAZ

 

 
KONYA(SEYDİŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA SEYDİŞEHİR

Temsilci:

    EMRE DABAN

 

SAMSUN ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
SAMSUN(AMASYA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AMASYA AMASYA MERKEZ
  • AMASYA GÖYNÜCEK
  • AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY
  • AMASYA HAMAMÖZÜ
  • AMASYA MERKEZ
  • AMASYA MERZİFON
  • AMASYA SULUOVA
  • AMASYA TAŞOVA

Temsilci:

    TEMEL AKGÜL

Temsilci Yardımcısı:

    FATİH YOLCU

 

 
SAMSUN(ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ORDU ALTINORDU
  • ORDU GÖLKÖY
  • ORDU GÜLYALI
  • ORDU GÜRGENTEPE
  • ORDU KABADÜZ
  • ORDU MERKEZ
  • ORDU MESUDİYE
  • ORDU PERŞEMBE
  • ORDU ULUBEY / ORDU

Temsilci:

    KADİR SEVİNÇ

Temsilci Yardımcısı:

    GÜRCAN AKSU

 

 
SAMSUN(ORDU/FATSA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ORDU AYBASTI
  • ORDU ÇAMAŞ
  • ORDU ÇATALPINAR
  • ORDU FATSA
  • ORDU KABATAŞ
  • ORDU KORGAN
  • ORDU KUMRU

Temsilci:

    ZATİ CECELOĞLU

 

 
SAMSUN(ORDU/ÜNYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ORDU AKKUŞ
  • ORDU ÇAYBAŞI
  • ORDU İKİZCE
  • ORDU ÜNYE

Temsilci:

    ELİF YAMİÇ

 

 
SAMSUN(SAMSUN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • SAMSUN 19 MAYIS
  • SAMSUN ALAÇAM
  • SAMSUN ASARCIK
  • SAMSUN ATAKUM
  • SAMSUN AYVACIK
  • SAMSUN AYVACIK / SAMSUN
  • SAMSUN BAFRA
  • SAMSUN CANİK
  • SAMSUN ÇARŞAMBA
  • SAMSUN HAVZA
  • SAMSUN İLKADIM
  • SAMSUN KAVAK
  • SAMSUN LADİK
  • SAMSUN MERKEZ
  • SAMSUN SALIPAZARI
  • SAMSUN TEKKEKÖY
  • SAMSUN TERME
  • SAMSUN VEZİRKÖPRÜ
  • SAMSUN YAKAKENT

Temsilci:

    MECİT KARAİSMAİL

Temsilci Yardımcısı:

    ERGÜN ALBAYRAK

 

 
SAMSUN(SİNOP İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • SİNOP AYANCIK
  • SİNOP BOYABAT
  • SİNOP DİKMEN
  • SİNOP DURAĞAN
  • SİNOP ERFELEK
  • SİNOP GERZE
  • SİNOP SARAYDÜZÜ
  • SİNOP SİNOP MERKEZ
  • SİNOP TÜRKELİ

Temsilci:

    ÖZGÜR ÇİFCİ

Temsilci Yardımcısı:

    YUNUS EMRE ÜNVER

 

TRABZON ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
TRABZON (TRABZON İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TRABZON AKÇAABAT
  • TRABZON ARAKLI
  • TRABZON ARSİN
  • TRABZON BEŞİKDÜZÜ
  • TRABZON ÇARŞIBAŞI
  • TRABZON ÇAYKARA
  • TRABZON DERNEKPAZARI
  • TRABZON DÜZKÖY
  • TRABZON HAYRAT
  • TRABZON KÖPRÜBAŞI / TRABZON
  • TRABZON MAÇKA
  • TRABZON MERKEZ
  • TRABZON OF
  • TRABZON ORTAHİSAR
  • TRABZON SÜRMENE
  • TRABZON ŞALPAZARI
  • TRABZON TONYA
  • TRABZON VAKFIKEBİR
  • TRABZON YOMRA

Temsilci:

    YUSUF ŞENTÜRK

Temsilci Yardımcısı:

    İLHAN AYDIN

Temsilci Yardımcısı:

    ZİYA USTA

Temsilci Yardımcısı:

    ERKAN DEMİRÖZ

 

 
TRABZON(ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ARTVİN ARDANUÇ
  • ARTVİN ARHAVİ
  • ARTVİN ARTVİN MERKEZ
  • ARTVİN BORÇKA
  • ARTVİN HOPA
  • ARTVİN MURGUL
  • ARTVİN ŞAVŞAT
  • ARTVİN YUSUFELİ

Temsilci:

    TOLGA ODABAŞ

Temsilci Yardımcısı:

    KERİM ATAMAN

Temsilci Yardımcısı:

    CAVİT HAFIZOGLU

 

 
TRABZON(BAYBURT İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BAYBURT AYDINTEPE
  • BAYBURT BAYBURT MERKEZ
  • BAYBURT DEMİRÖZÜ
  • BAYBURT MERKEZ

Temsilci:

    TUĞRUL YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı:

    MUHAMMET ALİ ATAYETER

 

 
TRABZON(GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • GİRESUN ALUCRA
  • GİRESUN BULANCAK
  • GİRESUN ÇAMOLUK
  • GİRESUN ÇANAKÇI
  • GİRESUN DERELİ
  • GİRESUN DOĞANKENT
  • GİRESUN ESPİYE
  • GİRESUN EYNESİL
  • GİRESUN GİRESUN MERKEZ
  • GİRESUN GÖRELE
  • GİRESUN GÜCE
  • GİRESUN KEŞAP
  • GİRESUN MERKEZ
  • GİRESUN PİRAZİZ
  • GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR
  • GİRESUN TİREBOLU
  • GİRESUN YAĞLIDERE

Temsilci:

    DERYA TAVACI

Temsilci Yardımcısı:

    SELÇUK ŞENEL

 

 
TRABZON(GÜMÜŞHANE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE MERKEZ
  • GÜMÜŞHANE KELKİT
  • GÜMÜŞHANE KÖSE
  • GÜMÜŞHANE KÜRTÜN
  • GÜMÜŞHANE MERKEZ
  • GÜMÜŞHANE ŞİRAN
  • GÜMÜŞHANE TORUL

Temsilci:

    YRD. DOÇ. DR. HASAN TAHSİN BOSTANCI

Temsilci Yardımcısı:

    ALİ RIZA ÖZER

 

 
TRABZON(RİZE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • RİZE ARDEŞEN
  • RİZE ÇAMLIHEMŞİN
  • RİZE ÇAYELİ
  • RİZE DEREPAZARI
  • RİZE FINDIKLI
  • RİZE GÜNEYSU
  • RİZE HEMŞİN
  • RİZE İKİZDERE
  • RİZE İYİDERE
  • RİZE KALKANDERE
  • RİZE MERKEZ
  • RİZE PAZAR / RİZE
  • RİZE RİZE MERKEZ

Temsilci:

    AYHAN AKYÜZ

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET CAVİT SARIAHMETOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    BÜLENT AKYÜZ

 


 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2018 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 


 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.