ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG  CLGE
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  10 Aralık 2019, Salı

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading
FİG 2018

ANA SAYFA Şube Giriş Sayfası

    Şube Yönetim Kurulu

    Şube Tarihçesi

    Şube Çalışanları

    Hukuk Birimi

    Büro İşlemleri

    Temsilcilikler

    İşyeri Temsilcileri

    Komisyonlar

    Çalışma Grupları

    Mesleki Denetim Görevlileri

    Çalışma Programı

    Çalışma Raporu

    Haberler

    Basın Açıklamaları

    İş Yaşamı Duyuruları

    Evlilik Duyuruları

    Yeni Doğan Duyuruları

    Yitirdiklerimiz

    MİSEM Eğitimleri

 
 

Son Çıkan Yayınlar

 
 » ŞUBE BÜLTENİ

İSTANBUL ŞUBE BÜLTENİ
SAYI: 2017-1

 

Tüm Şube Bültenleri
 

» ŞUBE KİTAPLARI

ADLİ VE İDARİ YARGI BİLİRKİŞİLİĞİNDE HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLİĞİ
ALİŞİR ÖZPERÇİ MAHMUT GÜLTEKİN RECEP BAKİ MUHAMMET AFŞİN ALTINÖZ

Tüm Şube Kitapları

  

İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    FUAT KAYA

 

 
İSTANBUL (ÇEKMEKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

 

 
İSTANBUL (EDİRNE/KEŞAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    SERKAN DENİZ

Temsilci Yardımcısı:

    CANER YAMAK

 

 
İSTANBUL (ESENYURT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MEHMET YILDIRIM

 

 
İSTANBUL (GAZİOSMANPAŞA İLÇE TEMSİL)

 

Temsilci:

    NAFİZ TOPÇU

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ÇALĞIN

 

 
İSTANBUL (KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    TEVFİK TÜRKOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    ERKAN GÜLER

Temsilci Yardımcısı:

    MAHMUT BOZAN

 

 
İSTANBUL (KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    KENAN ŞERBETCİ

 

 
İSTANBUL (SANCAKTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ÖMER TUNÇ

 

 
İSTANBUL (SULTANBEYLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    HÜSAMETTİN FİDAN

 

 
İSTANBUL (TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    SIRRI SEFA YANGÖL

Temsilci Yardımcısı:

    AKIN ONAT

Temsilci Yardımcısı:

    SEVİL YAVUZ

 

 
İSTANBUL(BAĞCILAR-ESENLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    YÜK. MÜH. SEZAİ KOÇ

 

 
İSTANBUL(BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    HASAN ALİ KANITÜRK

Temsilci Yardımcısı:

    ERGİN UÇARLI

 

 
İSTANBUL(BEŞİKTAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    CEVDET ÇALI

Temsilci Yardımcısı:

    DOĞAN ENDER TOPCUOĞLU

 

 
İSTANBUL(BEYOĞLU-ŞİŞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    YAŞAR BELEN

Temsilci Yardımcısı:

    TOLGA KÖROĞLU

 

 
İSTANBUL(BÜYÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    SEDAT MERT

Temsilci Yardımcısı:

    OLGUN YAZICI

 

 
İSTANBUL(ÇATALCA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    BAYRAMALİ KOLCUOĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    ÇAĞRI ADA

Temsilci Yardımcısı:

    SAVAŞ BÜMEN

 

 
İSTANBUL(EDİRNE İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    EGEMEN KURTDERE

Temsilci Yardımcısı:

    NİLÜFER KAPLANER

 

 
İSTANBUL(EYÜP-BAYRAMPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    BERHAN AŞILAR

 

 
İSTANBUL(GÜNGÖREN-BAHÇELİEVLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    İSMAİL BÜLENT KÖKSAL

Temsilci Yardımcısı:

    AYDIN ZAYİM

 

 
İSTANBUL(KADIKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MUSTAFA UYSAL

Temsilci Yardımcısı:

    KUMSAL ÖZTÜRK

Temsilci Yardımcısı:

    RİFAT GELBAL

 

 
İSTANBUL(KAĞITHANE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MUSTAFA TADIK

Temsilci Yardımcısı:

    HALUK YÜCEL

 

 
İSTANBUL(KARTAL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MELİH ŞÜKRÜ AYSEZEN

Temsilci Yardımcısı:

    ELİF MÜGE TÜLÜ BOY

 

 
İSTANBUL(KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ İLÇE TEM.)

 

Temsilci:

    SELAHATTİN YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

    AYHAN MURAT

 

 
İSTANBUL(MALTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    VEDAT KAVAN

 

 
İSTANBUL(PENDİK-TUZLA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    BİROL YAVUZ

Temsilci Yardımcısı:

    BAYRAM NURİ BARIŞ

 

 
İSTANBUL(SARIYER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    KEMAL SENEM

 

 
İSTANBUL(SİLİVRİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    SÜHEYL KIRKICI

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN ŞAHİN

 

 
İSTANBUL(TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ERDAL ER

Temsilci Yardımcısı:

    ULAŞ ÇALCALI

Temsilci Yardımcısı:

    BABACAN YİLDİZ

 

 
İSTANBUL(TEKİRDAĞ/ÇORLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    EROL GÖLÇEK

Temsilci Yardımcısı:

    ALPTUĞ ÇETİN

Temsilci Yardımcısı:

    SUNAY ÇOLAKOĞLU

 

 
İSTANBUL(ÜMRANİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ELİF BULUT

Temsilci Yardımcısı:

    BARIŞ ERTEN

 

 
İSTANBUL(ÜSKÜDAR-BEYKOZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    NESRİN GÜL

 


 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2019 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 


 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.