ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG  CLGE
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  18 Ekim 2019, Cuma

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading
FİG 2018

ANA SAYFA Şube Giriş Sayfası

    Şube Yönetim Kurulu

    Şube Tarihçesi

    Şube Çalışanları

    Büro İşlemleri

    Temsilcilikler

    İşyeri Temsilcileri

    Komisyonlar

    Çalışma Grupları

    Mesleki Denetim Görevlileri

    Çalışma Programı

    Çalışma Raporu

    Haberler

    Basın Açıklamaları

    İş Yaşamı Duyuruları

    Evlilik Duyuruları

    Yeni Doğan Duyuruları

    Yitirdiklerimiz

    MİSEM Eğitimleri

 
 

Son Çıkan Yayınlar

 
 » ŞUBE BÜLTENİ

İZMİR ŞUBE BÜLTENİ
SAYI: 94

 

Tüm Şube Bültenleri
 

» ŞUBE KİTAPLARI

KAMULAŞTIRMA DAVALARINDA BİLİRKİŞİ OLACAKLARIN NİTELİKLERİ VE ÇALIŞMA ESASLARI KONULU EĞİTİM NOTLARI
İBRAHİM ERİŞİR-İBRAHİM AYKOL

Tüm Şube Kitapları

  

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
İZMİR(AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MUSTAFA FİLLİK

Temsilci Yardımcısı:

    ERSEL ÖNAL

Temsilci Yardımcısı:

    SEDAT YILDIZ

Temsilci Yardımcısı:

    OKAN AKPINAR

 

 
İZMİR(AYDIN/DİDİM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    SAİME ÖZARSLAN

Temsilci Yardımcısı:

    ZAFER KOLÇAK

 

 
İZMİR(AYDIN/KUŞADASI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    HASAN BİLENGİL

 

 
İZMİR(AYDIN/NAZİLLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    AHMED FARUK HARMANDAROĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    COŞKUN ATAY

 

 
İZMİR(AYDIN/SÖKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    FATİH BOZKAYA

 

 
İZMİR(DENİZLİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    NAZIM TANRIKULU

Temsilci Yardımcısı:

    İBRAHİM TURGUT

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL ÇAVDAROĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL KARABULUT

 

 
İZMİR(DİKİLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ABDULLAH LALELİ

 

 
İZMİR(İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

 

 
İZMİR(MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MEHMET SEFA ÖNATLI

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN SUPHİ KAPLAN

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN KAHRAMAN

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ÜNAL

 

 
İZMİR(MANİSA/AKHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ÖNDER ORKUN ÖZEL

Temsilci Yardımcısı:

    FATİH ŞÜKRÜ YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı:

    ERHAN ÖZÇİFTÇİ

 

 
İZMİR(MANİSA/ALAŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    İSMAİL İLKAY AK

 

 
İZMİR(MANİSA/SALİHLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    BİLGEHAN İLKNUR BAYTUN

Temsilci Yardımcısı:

    ORHAN DUMAN

 

 
İZMİR(MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    EMİN MADRAN

Temsilci Yardımcısı:

    BURAK MENEK

Temsilci Yardımcısı:

    MUHAMMED RAŞİD GÖKAY

Temsilci Yardımcısı:

    AHMET YILDIRIM

 

 
İZMİR(MUĞLA/BODRUM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    GÖKHAN DOĞRU

Temsilci Yardımcısı:

    LEVENT KALYON

Temsilci Yardımcısı:

    KEREM ÇAKMAK

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ONUR İBAN

 

 
İZMİR(MUĞLA/DALAMAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MEHMET ONTAŞ

 

 
İZMİR(MUĞLA/FETHİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    BİROL GÜNER

Temsilci Yardımcısı:

    SÜREYYA ALİM

 

 
İZMİR(MUĞLA/MİLAS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    TOLGA AY

 

 
İZMİR(ÖDEMİŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ALİ ÇALIŞIR

 

 
İZMİR(TORBALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    AKIN KAHRAMAN

 

 
İZMİR(UŞAK İL TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    GÜNHAN DAĞLI

Temsilci Yardımcısı:

    ÜMİT SELVİ

Temsilci Yardımcısı:

    METİN ÇALIŞKAN

 


 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2019 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 


 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.